Om iets te kunnen betekenen voor christenen in Nigeria, steunt Bijzondere Noden een traumatraining. Het doel is dat deelnemers toegerust worden, zodat zij op hun beurt mensen kunnen helpen in hun dorpen.
Een deelnemer vertelt:
“Toen ik naar de traumatraining ging, dacht ik een vaardigheid te leren om andere mensen te kunnen onderwijzen. Ik besefte nooit dat ik zelf een innerlijke wond heb die genezen moest worden en dat ik pas daarna kan vertellen hoe anderen kunnen genezen in een geleidelijk proces.
Aan het einde van de training hoorde ik dat mijn dorp werd aangevallen. De training hielp me de situatie vanuit een ander perspectief te bekijken en te beseffen dat God met mij is en ons een oplossing biedt om in onze behoeften te voorzien.”
De tweede fase van de training wordt binnenkort gegeven. Bid alstublieft dat het een positieve uitwerking mag hebben.